MOTERS SEKSUALUMO MITAI

Kiekvienos moters galvoje egzistuoja trys mitai apie jos seksualumą. Tai trys nuostatos, verčiančios šiandienos moterį, nepaisant jos amžiaus, išsilavinimo ir socialinės padėties, kentėti be priežasties ir kliudančios visavertiškai išgyventi savo jausminę prigimtį. Šiuo trumpu straipsniu noriu identifikuoti, kas būtent atskiria moterį nuo jos pačios moteriškumo. Tai sužinojusi ir apmąsčiusi, Jūs galėsite atsirinkti, ką daryti toliau: ieškoti išeičių ar gyventi kaip anksčiau. Kad ir koks sprendimas bebūtų, tai bus Jūsų pačios sąmoningas pasirinkimas. Tuo tarpu iki šiol žaidimo taisyklės nebuvo teisingos – nežinodamos apie šiuos barjerus, negalėjote nė susimąstyti, kaip juos pašalinti.

Trys mitai yra tokie:

1)       Būti seksualia reiškia būti bloga;

2)      Seksualumas ir dvasingumas nesuderinami;

3)      Seksualumas prieinamas tik išskirtinėms moterims.

 

Būkite atidžios, mielos moterys, nes dabar išgirsite tai, kas gali visiškai pakeisti Jūsų gyvenimą. Jūsų savivertę. Jūsų moteriškumo sampratą. Išgirsite tai iš „paprastos moters“ lūpų. Ši paprasta moteris lygiai kaip ir Jūs nuo jaunumės ieškojo savojo moteriškumo rakto. Negana to, ši paprasta moteris eilę metų praktikuoja tai, kas jai leidžia prisiliesti prie tikrojo moteriškumo gelmių. Ir, jeigu Jums to negana, ji yra mačiusi daugybę kitų paprastų moterų, kurios, išbandžiusios tai, kas padėjo jai, irgi tapo autentiškesnės, laimingesnės, pradėjo tikėti savimi. Taigi ši paprasta moteris, visiškai lygi Jums, tikinti Jūsų galia, net jei pati apie ją pamiršote, teigia: Šie mitai yra netiesa. Todėl jie netgi nėra mitai (nes mitai paprastai turi racionalų pagrindą), tai viso labo klaidingos programos, kaip virusai, kurie atsirado Jūsų galvoje labai seniai. Ko gero, tai tapo netgi paveldima informacija: tik prisiminkite, ką apie moters seksualumą mano Jūsų mama ir močiutė, Jūsų draugės, ką apie tai sako visuomenė ir religija. Visgi visame šiame chaose galima rasti išeitį. Sykį juos aptikusi, šiuos virusus galite panaikinti. Jūs galite sustabdyti jų veikimą ir netgi apsukti jų programą taip, kad jie imtų veikti Jūsų labui!

 

Aš duosiu labai paprastus atvirkštinius teiginius, nes šie virusai yra primityvūs. Jie grįsti negatyviomis primestinėmis emocijomis, tokiomis kaip gėda, baimė, kaltė, menkavertiškumas. Jie labai paprasti, juose nėra nieko, kas juos palaikytų ilgą laiką, su viena sąlyga – Jūs turite šį faktą suvokti. Šie pozityvieji teiginiai gali atkurti pusiausvyrą Jumyse, ir virusai taps nebeveiklūs. Taigi skaitykite atidžiai:

1)       Būti seksualia yra natūralu.  Seksuali moteris yra graži, o graži moteris – seksuali.Seksualumas yra Jūsų žavesio dalis.

2)      Natūralus seksualumas gali padėti Jūsų savirealizacijos kelyje dėl paprastos priežasties. Tai, ką vadiname seksualumu, tėra gyvybinės energijos, tekančios per žmogaus kūną ir spinduliuojančios iš jo, tėkmė. Jeigu ši tėkmė neuždaroma ten, kur prasideda – lytiniuose organuose, o kyla aukštyn ir teka natūraliai, užpildydama Jūsų fizinį kūną ir energetinius centrus, Jūs tampate sveika, stipri ir pajėgi suvokti daugybę dvasinių dalykų – dalykų apie dieviškąją savo ir pasaulio prigimtį.

3)      Seksualumas yra įgimtas kiekvienai moteriai. Tai yra kraitis, kurį mes paveldime iš savo motinų ir močiučių, ir kurį perduosime savo dukroms. To įrodymas yra minėtos neigiamos nuostatos Jūsų kūno, moteriškumo atžvilgiu – jei paveldėjote nuostatas, juo labiau paveldėjote ir tą dalyką, apie kurį jos sukasi. Dėl to Jums atkrinta rūpestis, kaip taptiseksualia, nes Jūs jau tokia esate. Telieka klausimas, ką su savo seksualumu darysite, koks yra natūralus, sveikas ryšys su savuoju seksualumu ir kaip jį sau leisti.

Seksualumo temą plačiau nagrinėsime Moterų savaitgalyje rugsėjo 5 – 7 d. gražioje, idealiai tam tinkančioje vietoje prie jūros. Ypač kviečiame jaunas moteris, kurioms dar priešaky santuoka, vaikų gimdymas ir visi moteriški džiaugsmai, nes čia išmoksime to, kad moters gyvenimas ir visi jo fiziologiniai procesai gali būti džiaugsmingi. Taip pat kviečiame visas moteris, kurios, nepaisant amžiaus, yra lankstaus mąstymo ir plačių pažiūrų, ir nori švelniai peržvelgti savo gyvenimą, susitaikyti su tuo, kas buvo skaudu ir paleisti kančią, o pasitikti naują džiaugsmo ir atgimimo kūne ir dvasioje aušrą. Aš tikiu, kad mes, moterys, galime drauge susėsti, atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti, išbūti, išjausti ir pagyti nuo to, kas niekaip netarnauja mūsų prigimčiai. Mes galime džiaugtis visaverčiu gyvenimu!

Trys dienos, trys moteriški gėlių aromatai (aromaterapija), trys lektorės ir jų metų surbandintos praktikos bei įžvalgos – visa tai laukia Jūsų jau šį rugsėjį

Tekstas: Neringa Jagelavičiūtė-Teišerskienė

Nuotraukos: Mk

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university