KNYGA „MOTERS BIBLIJA. NUO LŪPŲ DAŽŲ IKI AUTOMOBILIO REMONTO“

Moteris - tai rūpestis, sunkus darbas, švelnumas ir griežtumas viename. Ji gali gaminti valgyti, kalbėti telefonu ir aprengti vaiką į kiemą tuo pačiu metu. Atrodytų, kad joms niekada nereikia jokio vadovo ar gido, kuris padėtų veikti. Tačiau, kiekviena moteris paslapčia ieško būdų, kaip npaklysti tarp tiek daug įvairių dalykų, tarp kurių nepasimesti kartais tiesiog neįmanoma!

 „Veržlioms viso pasaulio pelenėms...“ – taip savo knygą „Moters biblija. Nuo lūpų dažų ikiautomobilio remonto“ ryžtingoms moterims skiria rašytoja Camilla Morton. Šios knygos turinys yra suskirstytas į kelias dalis („Namas ir sodas“, „Bendravimo menas“, „Padaryk įspūdį“), kurios skyla į mažesnius skyrelius. Juose išdėstyta ne tik įvairių citatų, minčių, interviu, nuorodų, bet ir įdomių bei, atrodytų, netikėtų patarimų. Pavyzdžiui: „Kaip lyginant užmiršti liūdesį“, „Kaip plaukioti su akiniais nuo saulės“ arba „Kaip išlikti stilingai užsitrenkus durimis“. Kiekvienas šios knygos puslapis, o jų yra netgi apie 500, yra persmelktas lengvu humoru, ironija, neužmirštant pašiepti paprastų, kasdienių, rutina tapusių dalykų. Kiekviena moteris turėtų perskaityti šią knygą ne vien tam, kad praturtintų savo kasdienybę naujomis idėjomis, mintimis ir žiniomis. Ši knyga yra puikus penas moters sielai, išsiilgusiai šmaikštumo, žavingos saviironijos bei gero, lengvo skaitymo vėlais vakarais.

Vienas iš Camilla Morton šmaikščiųjų patarimų pateikiamas šioje ištraukoje:

„Kaip stilingai surinkti šuns krūveles“:

„Tai padaryti stilingai gana sunku, bet jei turi šunį, niekur nuo to nepabėgsi. Katė tikriausiai pašiurptų, jei kištumeisi į jos tualeto reikalus, bet geriausias žmogaus draugas su tavimi jaučiasi laimingiausias visais gyvenimo atvejais.

Kai priartėja neišvengiama situacija, stenkis nerodyti rūgščios minos ir išsitrauk plastikinį maišelį. Puikiai tinka maišelis iš prekybos centro. Akivaizdu, kad peršviečiamas maišelis – negeras pasirinkimas, kaip ir prastai besiglamžantis popierius. Išversk maišelį, įkišk į jį ranką kaip į pirštinę. Suglaudusi kelius ir oriai laikydama galvą, pritūpk, suėmusi krūvelę išversk maišelį taip, kad krūvelė atsidurtų viduje. Užrišk ir eik prie artimiausios šiukšliadėžės išmesti. Mikliai. Kad ir koks smagus būtų pasivaikščiojimas, juk nenori ilgai klajoti su tokiu nešuliu.“

Tekstas: Viltė Radzevičiūtė

Nuotrauka: www.knyguklubas.lt

 

 

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university