FOTOGRAFO MERGINAI SU ŠYPSENA

arba 40 priežasčių NEbūti fotografo mergina

1. Tu neturėsi savo nuotraukų, nes geras fotografas fotografuoja akimis ir mėgaujasi tik jam vienam matoma akimirka.

2. Tu neįsivaizduosi, kaip jis tave vertina, nors tai bendrame vyrų ir moterų santykių kontekste daugeliui moterų būtų pavydėtina. Tai suprasi tik iš jo kančių, kada nuspręsi jį palikti.

3. Jis matys tavo gražiąsias ir bjauriąsias puses, nepriklausomai nuo to, kaip nepriekaištingai tu atrodysi, ir panaudos tai tavo atžvilgiu, priklausomai nuo jo nuotaikos.

4. Neduok Dieve judviejų kelionėje pabus jo fotografavimo aistra gamtai, architektūrai...

5. Nori laiko sau - tu jo turėsi per daug.

6. Jo bendravimas su modeliais tau kels pavydą, nes tau dažnai patiks, kaip jis tai daro, nors jam tai bus viso labo darbas, o tau jis pasakys labai vertingą ir vieną "Viskas gerai. Aš tave myliu".

7. Nematysi savo spuogų nuotraukose, nes tiesiog prie jų priprasi: tikras menas - neretušuotas (o išties, klienčių oda bus lygi ir aksominė...).

8. Jeigu fotografija bus tik jo hobis, tikėtina, kad tu būsi taip pat hobis, kadangi hobis neatneš tiek pinigų, kad jaustumeis finansiškai stabiliai. O jeigu jis dar dirbs ir turės hobį už kurį jam kažkas mokės - jis dirbs dvigubai daugiau ir tiek tu jį tematysi.

9. Tavo prekė gerai neatrodys, nes žinai kiek laiko reikia ją gražiai nufotografuoti, o darymui bet kokių nuotraukų jis nemato prasmės gaišti nesugrąžinamo gyvenimo laiko, žodžiu pasiimk IPhone ir nusifotografuok... Išmok naudotis teikiamomis galimybėmis.... Ir apskritai, kam tu jį pirkai?...

10. Jis kūrybingas, laisvamanis ir turi lakią vaizduotę. Tokį vyrą sunku kontroliuoti.

11. Jis skiria daug dėmesio detalėms ir nepastebi kaip aplink jį visas pasaulis tampa jovalu.

12. Jis žino, kurį mygtuką paspausti, bet prieš tai reikia tiek daug kitų nustatymų sureguliuoti... Aaaa... gali pradėti imti žiovulys.

13. Jo baterija visada įkrauta, kai jis išeina į darbą, o kai grįžta, ją pakrovinėti turėsi tu.

14. Jis neturi laiko sėdėti prie baro, tada kada tu jo turi, nes jis dirba tada, kai didžioji dauguma žmonių atsipalaiduoja ar ilsisi.

15. Jis mėgsta dirbti tamsoje... bet juk visi vyrai tai mėgsta.

16. Jis mėgsta matyti viską kitu kampu. Kampus išlaužti turėsi tu, o jis stovės stabiliai, kaip trikojis.

17. Jis gali didelius dalykus paversti mažais, o mažus - dideliais. Neduok Dieve susipyksite: jis turi tiek daug netvarkytų tavo nuotraukų, kurias taip lengva paviešinti Feisbuke.

18. Jis nori, kad tu šypsotumeisi, nes kitaip tu atrodysi prasčiau už daugelį modelių, kurias jis fotografuoja.

19. Jis visada ras reikiamą vietą nuostabiam saulėlydžiui, ir ta vieta būtinai pasinaudos per kitą fotosesiją.

20. Kiekvienas svarbus tavo gyvenimo momentas bus įamžintas: net ir tas, kuomet veda tavo buvęs vaikinas, kuris prieš tai tave paliko, nors tu jį labai mylėjai.

21. Tau nereikės laikytis dietos, nes nuolatiniai jo prašymai "gal gali užvežti man akumuliatorių, kurį pamiršau“, „atvežk maisto į studiją, nes dirbu..." tave nuvarys nuo kojų.

22. Jis mato grožį beveik visame kame ir tikrai tai pasakys tavo draugėms.

23. Jis žino, kaip elgtis su dūžtančiais ir brangiais daiktais, todėl jie visi bus perdėtai saugomi.

24. Jam lengva išrinkti dovaną, nes tai viskas, kas susiję su fotografija. Bet ar tai padaryti lengva tau?

25. Jeigu norėsi pasidaryti nuotraukų, turėsi patekti į jo darbų grafiką.

26. Namų knygų lentynos bus pilnos knygų su techniniais parametrais apie programinę įrangą ir foto techniką.

27. Jis praleidžia daug laiko prie kompiuterio. Jis viso labo per visą ekraną išsididinęs klienčių "trikampiukus", retušuoja įvairius plaukelius ir raukšlytes.

28. Jis pamokys tave pozuoti ir atrodyti gražiai. Geros žinios išlieka ilgam. Tai vienareikšmiškai pastebės kiti vyrai, kuriems tai bus "WOW", o jam tai bus tiesiog natūralu. Nežinia, ar tai bus jūsų santykių naudai.

29. Jis padės tau išsirinkti, kuo apsirengti šiandien. Net, jei ir norėsi atrodyti paprastai, teks užsidėti tai, kas, jo nuomone, yra gražu.

30. Jis žino gražiausias ir siauriausias senamiesčio gatveles, o taip pat ir viešbučius, kavines, restoranus. Jeigu norės nuo tavęs pasislėpti su kita moterimi, jis tikrai tam ras puikią vietą.

31. Jis moka elgtis su vaikais, bet tik tada, kada jie geros nuotaikos ir gražiai atrodo prieš objektyvą. Kaip manai, kas visam tam vaiką turės paruošti?

32. Jis niekuomet tavęs neišduos, nes kita jo tikra meilė yra fotoaparatas. Nori gyventi hareme? Geriau jau kartais išduotų...

33. Su juo į koncertus ir kitus renginius eisi nemokamai, bet laiką leisi viena (jis juk dirbs). O švęsti pradės su koncerto žvaigždėmis "afterpartyje". Tu jau būsi grįžusi namo.

34. Jis visada žinos trumpiausią kelią prie scenos, kur su fotoaparatais stumdosi dar 100 tokių kai jis. Ką tu ten veiksi? Ten įleidžia tik su "bedžais". O drauges vestis i darbo vieta – neprofesionalu.

35. Jis prisidės prie vestuvių organizavimo ir jam bus vienodai, kokios bus vestuvių nuotraukos. Viena kita draugo daryta nuotrauka bus pats tas. Jis juk toks pats vyras kaip ir kiti. Svarbiausia – meilė.

36. Jūsų namuose paveikslai kabės idealiai tiesiai, po to, kai jis paaiškins į kurią pusę reikia jį pakreipti, o tai darysi tu.

37. Tu apsidžiaugsi jo uždirbtais pinigais, ir kitą dieną nuliūsi, kai jis visus juos išleis naujai technikai ir dar šiek tiek pasiskolins iš tavęs.

38. Vasarą jis dirbs tuomet, kada tu atostogausi. O nuo rudens iki pavasario - savaitgaliais, t.y. tuomet, kai tu norėsi ramiai įsisukusi lovoje pažiūrėti su juo romantinį filmą.

39. Tave erzins tai, kad jis per viena diena uždirbs tiek, kiek tu per mėnesį (nebent tu uždirbsi už jį daug daugiau).

40. Net ir tuomet, kai jis bus vyresnis ar net senas, tiek tuomet, kai jūs gerai sutarsite, ir tuomet - kai būsite susipykę, jį sups pulkai jaunų ir gražių merginų, kurių daugelis norės tapti viršelių žvaigždėmis...

Žodžiu, merginos, ne viskas taip paprasta, nebent JŪS tikrai mylėsite tą fotografą ir turėsite tokių pat neigiamų savybių, papildančių jo trūkumus. Kaip sakoma, ugnį gesinkite dar didesne ugnimi.

 

su visa pagarba fotografas Mindaugas

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university