Stebuklų projektai - tai savanoriškais pagrindais veikianti, pelno nesiekianti organizacija. Savo veiklą pradėjome 2009 m. muzikiniu projektu "O, koks Stebuklas!". Nuo savo veiklos pradžios nuolat organizuojame įvairius projektus: socialinius ir meninius projektus, akcijas, Klubą moterims.

Kūrybinė „Stebuklų projektų" komanda – tai įvairių profesijų žmonės, besidomintys nuolatiniu tobulėjimu, siekiantys išreikšti ir realizuoti savo kūrybines idėjas. „Stebuklų projektai" siekia įkvėpti žmonės kitaip pažvelgti į gyvenimą, patikėti stebuklais, tobulėti, svajoti ir realizuoti savo norus!

„Stebuklų projektų" veiklą remia bendraminčiai, privatūs ir geros valios asmenys, o kartais ir bendradarbiaujant su kitomis organizacijomis gaunami finansiniai resursai.

Mūsų veikla:

Projektai

Degi idėjomis, turi talentų ir nori juos išreikšti, atrasti kūrybos gyslelę savyje? O gal tiesiog nori daugiau kūrybinės veiklos? PRISIJUNK PRIE „STEBUKLŲ PROJEKTŲ“ KOMANDOS!

Klubas moterims

Tai projektas, skirtas įvairaus amžiaus moterims, besidominčioms asmeniniu tobulėjimu, savęs pažinimu, kūrybine saviraiška, efektyvumu, vyrų ir moterų santykiais ir savirealizacija. KVIEČIAME prisijungti!

Rekomenduojame

Kuo labiau tobulėjame, tuo stipresniu tampa noras tobulėti, augti ir pažinti save! „Stebuklų projektai" rekomenduoja asmeninio tobulėjimo mokymus ir seminarus. Linkime naujų atradimų!

http://www.stebukluprojektai.lt/

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university