KOL TĖVAI APSIPIRKINĖJA, VAIKAI PRAMOGAUJA ŽAIDIMŲ KAMABRYJE „DRUGELIS“

Kiekviena mama (kartais ir tėvelis) žino, kad apsipirkti su vaikais, – tikras išbandymas, toli gražu, ne malonumas. Auklę porai valandų samdyti brangu, o ir vaikui norisi kartais tiesiog padūkti. Namuose pabodo, draugė padėti negali, seneliai serga. Tačiau, norinčioms ištrūkti, išeitis yra.

Į pagalbą skuba „Drugelio“ žaidimų kambariai, lanksčiai įsikūrę dviejuose prekybiniuose centruose: „IKI“ šeškinėje (Šeškinės g. 22) ir „Domus galerijoje“ (Lukšio g.32) šiaurės miestelyje.

Tai žaidimų kambariai, įkurti galvojant ne tik apie linksmybes vaikams, bet ir apie mamas – apsupti maisto prekių, kosmetikos, baldų, žaislų, kavinių, parduotuvių, turgelių ir kitų, svarbiems reikalams sutvarkyti, skirtų vietų. Šeškinėje šalia yra ir poliklinika – patogu nuvesti brolį ar sesę tyrimams. Šias naudas pajautusios mamos, jau ne kartą palikusios savo atžalas paišdykauti, tikina, kad tai dieviškas šių laikų atradimas.

„Čia niekada nebūna per daug vaikų, kaip didžiuosiuose prekybos centruose, jų srautas taip pasiskirstęs, kad žaidimų kambaryje darbuotoja gali nuolat atidžiai stebėti mano dvynukus, todėl šiuose „kamuoliukuose“ aš drąsiai galiu palikti juos valandai, ar ilgiau“.

Kitos mamos džiaugiasi, kad šiose žaidimo erdvėse yra tikrai jauku, šilta ir tvarkinga. Norintys atšvęsti šventes, gali pasirinkti programas, profesionalus, ar tiesiog pasiruošti savo šventės turinį. Kainos tikrai nėra didelės, o rezultatas visada teigiamas.

„Kaip netikėta ir smagu vaikams buvo didelis begemotas, pučiantis burbulus, kurį šventės eigoje pasiūlė darbuotoja, vaikai šokinėjo aplink, gaudydami juos, o tėveliai skubėjo fotografuoti retas akimirkas“.

Verta išbandyti ne tik didžiųjų prekybų centrų žaidimo kambarius, bet ir mažesnių – kompaktiškesnių ir racionaliau sugalvotų sprendimų. Taigi, pasiėmusios patogią vaikų avalynę, mamos ir tėveliai laukiami „Drugelyje“. Ar Jums reikiamu metu žaidimų kambarys dirbs, sužinoti galite paskambinę tel. 861627000 ar pasitikslinti internetinėje svetainėje www.drugelis.eu.

 

 

Neturite teisių komentuoti

   

Vaikai. Įmonės

   
   
   
© SU university