PUOŠK NAMUS PAVEIKSLAIS

Jei moteris būtų vyras, ji(s), užsigeidęs įsigyti paveikslą, paprasčiausiai jį nusipirktų ir pakabintų ant sienos. Deja, mes, moterys, dažnai elgiamės taip smulkmeniškai, kad iš paprastos situacijos surezgame operaciją „i“.

Kodėl mėsos pirkimas ir juodas batų tepalas yra savaime suprantamas reikalas mūsų gyvenime, o, tarkim, paveikslų kabinimas ant sienos – jokio rezonanso nesukeliantis reiškinys?

Žinoma, kalbant apie pilkšvų sienų grąžinimą, dauguma moterų teisinasi pinigų ir laiko stygiumi. Šios - kuklios ir „negali sau leisti tokio malonumo“. Paprastai, tai moterys, dvidešimt keturias valandas per parą galvojančios apie namus ir šeimą, tačiau taip ir niekada nepabuvojusios namuose iš esmės. Kita, moterų perfekcionisčių, kategorija – visuomet ieškančios tik tobulo, alsuojančio „cho cho“ varianto. Šioms reikia specialia technika sendintų, įspūdingai dekupažuotų, graviruotų arba priešingai, kiču bei tiesiog snobiškumu dvelkiančių rėmelių, specialaus nuotraukos popieriaus, unikalaus apšvietimo sprendimo,būtinai muziejinės angos sienoje, pripažinto menininko braižo ar didesnio namo, galiausiai kito vyro (juk tobulumui ribų nėra).

Nei viena iš šių daliosios lyties atstovių negali tiesiog imti ir pasikabinti paveikslėlį sau. Supaprastinus šį procesą, visgi, galime žvilgtelti į šią situaciją „vienas ir du“ metodu.

Visų pirma, vyk abejones. Kad praktinė pusė nekalbėtų už tave - kai gražūs lūkesčiai tik ir lieka svajomis, jei pamatei patrauklų objektą, estetišką namų atžvilgiu ar tiesiog mielą – įsigyk jį. Matyk grožį spontaniškai. Nedvejok, neklausk racionaliosios savo pusės, neatidėliok kitų metų jubiliejui – tiesiog turėk. Jei tai nuotrauka, gali išsiryškinti bet kuriame prekybos centre, kol apsiperki, sumokėjusi tik kelis litus. Užsigeidusi tapybos, rask puikų kainos ir kokybės santykį. Nepraeik pro vakarinio senamiesčio gatves, pasidomėk dailininkų skelbimais internetu (pastarieji turi daugiau praktikos tapyti, negu kalbėtis su butelio dvasia). Jei šių dienų menas Tau atrodo ganėtinai brangus – nebijok derėtis ir pirk. Remti menininkus yra daug geriau, negu dirbtinės saulės studijos abonementas ar penkiolikta pora batelių.Pamatei tiesiog fragmentą ar idėją – ieškok alternatyvios nuotraukos su šiuo simboliu internete. Tokiu būdu gali susikurti įvairios simbolikos ir nuotaikos meno galeriją savo namuose.

Įsirėmink. Nebūtina eiti į rėminimo centrą. Daug paprastesnis kelias  namų sienų atnaujinimo link yra tiesiog rėminimas stiklu. Tokio rėminimo kaina – apytiksliai penki litai. Paveikslas už tokią kainą bet kada gali būti pakeistas kitu. Kai trūksta saulės – kabink Maltos miražą, kai norisi romantikos – įrėmink besibučiuojantį dviejų žmonių vienį. Norisi gyventi sveikai? Vizualizuok tai, kas Tau asocijuojasi su sveikata (tikimės, tai – ne vaistinės reklama). Lygiai tokiu pačiu principu galima pakabinti paveikslą – mįslę. Paprastai tai būna paslėpta idėja, skatinanti mąstyti ir rasti alternatyvą dabartinėje situacijoje.

Naujas, individualus vaizdas gali motyvuoti veikti, padėti atsipalaiduoti, suteikti energijos, stimuliuoti, sužadinti aistrą ar padėti įminti širdies paslaptis. Tai ne tik paveikslų terapija, tai ir namų puošyba toms, kurios turi ribotą biudžetą, tačiau neribotą vaizduotę. Išeitis ir toms, kurios turi fantazijos šešėlį ir nuobodžią vieno su daug nulių kombinaciją banko sąskaitoje. Grožis - sukurtas visoms.

Tekstas ir nuotrauka: Dominika Novickienė
 

Neturite teisių komentuoti

   

Interjeras. Įmonės

   
   
   
© SU university