LAISVALAIKIS PALANGOJE

 

Palanga - meilės jausmo, nuotykių ir gražaus įdegio miestas, į kurį vykstant jau pakeliui žinai – atostogos bus įsimintinos. Tai jaunystės būsenos kurortas, kur moterims tiesiog privalu parodyti gražiausius apdarus, o vyrams – dosnią širdį.

Įdomiausia tai, kad Palangoje puikiai praleisti laisvalaikį galima ištisus metus. Moterims ypatingai svarbu pailsėti, nes jos kuria namų jaukumą, meilę, grožį, skatina vyrus siekti didžių tikslų. Yra sakoma, kad ilgai laikyti lanką įtempus negalima, jis gali tiesiog sulūžti, todėl persidirbti ir nepailsėti yra žalinga. O, kad atostogos būtų idealios, labai svarbu, kur apsistosite. Todėl, visu greičiu pirmyn į pajūrį, "Palanga Visit" apartamentus, kuriuos atveriame Jums prieš pat Naujus Metus.

"Palanga visit" apartamentai:

Vaizdas. Puikiai atkartoja nuotraukas internete. Kambariuose preciziškai tvarkinga, subtili, klasikinio stiliaus aplinka. Dvelkia visiška ramuma. Pažvelgus į didelę lovą, neįmanoma susilaikyti neįkritus tarp baltų patalų ir švara kvepiančių pagalvių, kryžiumi atgulus gera mėgautis komfortu po kelionės. Viskas atrodo nauja, be žymės, kad būtų ko gyventa, daiktams susidėti vietos apstu, spintos ir spintelės erdvios, su paruoštu apavu SPA  malonumams. Vasarą vėsoka - kai lauke karšta, idealu. Vonios kambaryje svečiams skirti specialūs prausimosi rinkiniai, taip pat plaukų džiovintuvas ir gausybė minkštų rankšluosčių. Grindys šildomos, o pro pravirą langą girdėti paukščių giesmės. Jei ne planai aplankyti jūrą, norėtųsi šiame numeryje likti ilgam.

Paslaugos. Kambariuose puikiai veikia televizoriai ir internetas, mėgstantiems pasilepinti, galima leistis laiptais žemyn į grožio paslaugų patalpas. Prie šių paslaugų pasiūloma kavos, arbatos, labai malonus aptarnavimas, naudojamos naujos, kokybiškos priemonės.

 

Ko dar nežinome, klausiame administracijos ir vadovybės…

Jūsų, kaip, išmanančių poilsiavimo verslą, norisi paklausti: kokie pagrindiniai kriterijai turėtų būti, kurie padėtų poilsiautojams išsirinkti tinkamiausią vietą apsistoti atostogų metu?

Tikriausiai dauguma poilsiautojų į šį klausimą atsakytų labai panašiai - svarbiausias yra kainos ir kokybės santykis. Svarbu suma į kurią „telpi“ ir tai, koks komforto lygis laukia už investiciją. Nuo to, kiek komfortiški yra išsirinkti apartamentai, priklauso su kokiomis nuotaikomis klientas išvyks ir, ar norės dar sugrįžti. Manome, kad numeriuose turi būti viskas, ko klientui gali prireikti atostogų metu, tarkim privaloma -  tvarka, švara, geras kvapas, patogūs baldai, ypač miegamojo lova, kurioje bus ilsimasi. Šiais laikais taip pat neapseinama be interneto, plačiaekranio televizoriaus ir kabelinės televizijos. Žinoma, didelę reikšmę turi pačios vietos patrauklumas – ar atostogoms išsirinkta vieta yra netoli jūros, netoli centro, ar aplink graži gamta ir ramūs kaimynai, kokios paslaugos yra siūlomos šaltuoju metu sezonu ar tiesiog užklupus blogam orui. Mūsų apartamentai yra visiems šiems kriterijams pasiruošę ir garantuoja ne tik kokybišką poilsį bet ir kviečia savo klientus pasilepinti saunos su sūkurinės vonios malonumais bei atsipalaiduoti „Saulėja“ SPA centre siūlomomis procedūromis ištisus metus.

Kiek minučių trunka pasiekti jūrą nuo Jūsų adreso?

Jūra visiškai šalia, vos kelios minutės pėstute pušynėlio keliu ir gamtos kampelis atsiveria visu didingumu. Atvykę svečiai visų pirma keliauja pasisveikinti su jūra, o jau tik po to galima įgyvendini kitus atostogų planus.

Kas dar viliojamo yra aplink Jūsų apartamentus?

Šiltuoju metų laiku gausu pramogų aplink: dviračiai, vaikų žaidimo aikštelės, vandens pramogos. Ieškantiems kitokio atsipalaidavimo parekomenduosime jogos užsiėmimus, o atvėsus orams šiluma ir jaukumu apsups pas mus įsikūręs spa centras, garantuojantis poilsį ne tik kūnui bet ir sielai. Visiems norintiems išmėginti Palangoje esančių restoranų kokybę, turėsime ką pasiūlyti – tai klientų skonių patikrinti mūsų draugai.

Lietuvoje Vasara - geriausias metas ilsėtis, mūsų krašte daugiau tokių sezonų nėra. Ar talpinate daug poilsiautojų?

Džiaugiamės galėdami į jaukų trijų aukštų namą talpinti ribotą skaičių poilsiautojų - 44. Šis skaičius nėra didelis, tačiau mes tuo tik didžiuojamės. Tai vienas iš pagrindinių mūsų privalumų – taip galime daug dėmesio skirti kiekvienam savo klientui, sugebame visiems garantuoti ramybę, jaukumą, saugumą ir tikrą kokybišką poilsį.

O kai poilsiautojams atitenka lietingi orai, jiems tenka tūnoti kambaryje?

Žinoma, visi renkantis atostogų laiką svajoja apie kuo karštesnius orus be lietaus, tačiau būna visko. Galiu užtikrinti, kad mes turime ką pasiūlyti savo svečiams net ir pasitaikius prastam orui. Visuose apartamentuose yra plačiaekraniai televizoriai su kabeline televizija, nemokamas bevielis internetas, įvairių kalbų literatūros. Na o norinčius pasimėgauti šiluma kviečiame į sauną su sūkurine vonia, kurių poveikis ne tik atpalaiduojantis bet ir gerinantis miego bei sveikatos kokybę. Pas mus taip pat įsikūręs Saulėja SPA centras, siūlantis klientams kokybiškas procedūras už patrauklias kainas. Saulėja SPA centre galima pasilepinti: masažais, veido ir kūno procedūromis, manikiūro bei pedikiūro paslaugomis. Tad garantuoju, kad apsistojus Palanga Visit apartamentuose blogas oras nebus kliūtis produktyviam poilsiui.

Kodėl apgyvendinimo vietas įkūrėte Palangoje, Nidoje ir Kaune? Ar šie miestai patrauklūs turistams?

Taip, tai vieni patraukliausių vietų turistams, jiems patinka būti ten, kur gražu, šilta ir šalia jūra – ko daugiau gali prireikti tikroms atostogoms.

Jei būtumėte svečias ir reikėtų rinktis, kuriame kambaryje apsistoti, visgi kurį pasirinktumėte, kodėl?

Asmeniškai aš rinkčiausi vieną patogiausių ir erdviausių apartamentų pas mus – „Neptūnas“. Šis apartamentas patogus atostogas suplanavusiems su visa šeima, jame gali apsistoti iki 6 asmenų, pirmas aukštas taip pat privalumas atvykus su mažaisiais klientais. Romantiškam poilsiui dviem siūlyčiau apartamentus „Žuvėdra“ arba „Romantika“, o draugų kompanijai rekomenduočiau apartamentą „Saulė“. Pasirinkimas tikrai nemažas, svarbu tik žinoti atvykstančių svečių skaičių ir mes patys visada klientams parekomenduojame mūsų nuomonę labiausiai tinkantį apartamentą.

Iš žmonių atsiliepimų tikriausiai galima spręsti, ką darote gerai. Kaip jie atsiliepia po viešnagės?

Manau, kad mūsų svečių atsiliepimai yra pats geriausias įvertinimas ir patikrinimas to, ar viskas yra atliekama tinkamai. Šiuo klausimu galiu drąsiai pasakyti, kad didžioji dalis klientų išvažiuoja labai patenkinti ir žada sugrįžti dar kartą, vėliau tai patvirtindami pateikia vertinimus internete. Jiems patinka pas mus tvyranti ramybė, jaukumas, patogumas, švara ir malonus aptarnavimas. Kaip pliusai taip pat yra paminimi: vieta automobiliui, strategiškai patogi vieta – šalia jūra, netoli centras, vaikų žaidimo aikštelė, o viduje viskas gražu ir nauja.  O ką jau kalbėti apie pas mus įsikūrusį SPA centrą ir dovanas, kurias gauna kiekvienas svečias apsilankęs mūsų apartamentuose.

Šiais laikais prabangos sąvoka Lietuvių mintyse pakito, dėl krizės daug kas tampa brangu. Ar tikrai Lietuviui įperkamas poilsis pas Jus?

Atostogos reikalingos visiems, ir jei žmogus jas nusprendžia praleisti Palangoje tai tik jam spręsti kurią vietą pasirinkti. Atvykus iš kitų miestų bet kuriuo atveju bus reikalinga vieta poilsiui, tad jis gali rinktis arba užsisakyti tik lovą su minimaliais patogumais, arba išsinuomoti apartamentą, kuriame gali apsistoti nuo keturių asmenų su visais patogumais ir dar gauti dovanų. Mes nuolat skelbiame ypatingus pasiūlymus savo internetiniame puslapyje, facebook.com profilyje, tam kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie mus ir norėtų apsilankyti bei patys įsitikintų visais siūlomais patogumais.

Kaip Jums atrodo, ar pavyko įkurti tokią aplinką, kad panašios mintys, kaip kad “Visur gerai, bet namie geriausia” poilsiautojų neužkluptų, kad išvykti būtų gaila. Ar būna tokių, kurie pratęsia savo rezervuotų dienų skaičių?

Aš manau, kad pavyko, įkurti tokią aplinką kuri leidžia jaustis kaip namie, ir tai galima spręsti iš klientų atsiliepimų išvykstant. Pas mus atvykę rastumėte visko ko gali prireikti kasdienai namie: virtuvė, visi įrankiai, indai, erdvios spintos atsivežtiems rūbams, vonios kambarys su šlepetėmis ir chalatais, didelė ir labai patogi miegamojo lova, vasarą reguliuojama kondicionavimo sistema, o žiemą – reguliuojama šildymo sistema. Tikrai pasitaiko atvejų, kai klientai mielai dar prasitęsia viešnagę.

Apartamentai turi savo romantiškus, sentimentalius pavadinimus: "svaja", "žuvėdra". Pravėrus duris, visur juntamas tam tikras ritmas, spalvų ir paveikslų ornamentų pasikartojimas. Ką norėjote tuo pasakyti svečiams? Kokia tematiką vystote?

Kadangi mūsų apartamentai įsikūrę visai šalia jūros, pušyno, gamtos apsuptyje, tai ir pavadinimai siejami su gamta. Interjeras taip pat buvo kuriamas pasitelkiant žemiškas spalvas, gamtos atspalvius. Manau, kad svečiai puikiai supranta mūsų siųstą žinutę su tokiu pavadinimų ir spalvų pasirinkimu, juk pats tikriausias atsipalaidavimas ir atotrūkis nuo kasdienių rūpesčių, vis skubančio miesto ritme - apsilankius ramiame gamtos kampelyje.

Kuo žadate šiemet nustebinti, pamaloninti svečius?

Mes stengiamės nuolat stebinti savo jau esamus ir dar tik būsimus klientus:

  • Paruošiame nakvynės su masažais pasiūlymus;
  • Talpiname įvairius pasiūlymus su viliojančiomis kainomis internetinių kuponų portaluose;
  • Skelbiame paskutinės minutės pasiūlymus;

Dovanojame dovanas ir stengiamės daryti viską, kad klientai viešnagės metu būtų viskuo aprūpinti ir išvyktų su kuo geriausiomis emocijomis.

 

Kokie privalumai užsisakius apartamentus Naujų Metų sutikimui ar žiemos atostogoms?

Na pradėkime nuo to, kad Naujųjų metų sutikimas Palangoje būna įspūdingas, kasmet sulaukia didelio srauto žmonių, vyksta įvairūs pasirodymai, vakarėliai. Mes Naujiesiems metams savo svečiams garantuojame dovanas ir puikų laiką praleistą šiltuose, erdviuose ir moderniuose apartamentuose. Šiuo metu turime laisvų apartamentų didesnėms žmonių grupėms - iki 6 asmenų. Tad raginu visus norinčius tikrų švenčių - be papildomų kasdienių namų ruošos rūpesčių, visos dienos namų tvarkymo po puikaus vakaro - apsilankyti mūsų internetiniame puslapyje ir rezervuoti patikusį apartamentą. Na o sekantiems metams žadame nebūti užsispyrusiais kaip ožkos, priešingai - jau ruošiame patrauklius nakvynės pasiūlymus, dideles nuolaidas, įvarius konkursus ir dar daugiau dovanų savo svečiams.

Ko palinkėtumėte skaitytojoms?

Mielieji, būkite budrūs, sekite mūsų naujienas internetinėje svetainėje www.palangavisit.lt , pamėkite mūsų profilį facebook.com puslapyje ir praleiskite nepakartojamas atostogas ir įsimintinas akimirkas Palanga Visit apartamentuose. 


Tekstas: Dominika Novickienė, kalbinant Gintarę Vilkaitę

Nuotraukos: www.palangavisit.lt

Neturite teisių komentuoti

   

Lankytinos vietos. Įmonės

   
   
   
© SU university