Pokalbis su magiškąja Neringa

Neringa Jagelavičiūtė-Teišerskienė yra toji moteris, kurią susitinkant jau žinai, kad bus emociškai saugu, intelektualiai naudinga, sąmoningai moteriška ir nepakartojama. Bohemiškai pasitaršiusiais plaukais, kartais savo rankų darbo suknele, skvarbiu akių mėliu, didele, kaip dovana, šypsena, ji ima ir nejučia išmokina daugiau, nei tikėjaisi... Kaip? Žodžiais. Tai – Neringos gyvenimo įrankis, kaip koks šaukštas, sklidinas nesibaigiančiomis žiniomis ir projektais, varvančiais į visuomenės galvas ir širdis... Kaip taip jai pavyksta? Gal talentas, o gal nuoseklus darbas?

Skaityti daugiau...


 

POKALBIS SU NUOSTABIĄJA IEVA 

Ieva Karpienė - žmogus, kuris savo idėjomis, projektais ir žmogišku dėmesiu visiškai natūraliai, organiškai apjungia mamų, tėvų ir vaikų širdis. Aktyvi sąmoningų moterų bendruomenių narė, sveiko, tvaraus gyvenimo būdo propaguotoja, lauko darželio bendraautorė, laisvalaikio centro Mamos laikas" vystytoja, keturių vaikų mama.Galima vardinti Ievos interesus iki ryto, tačiau pakalbinkime pačią iš arčiau.

Skaityti daugiau...


STEBUKLINGA DĖKINGUMO PRAKTIKA

 

Į dėkingumo žurnalo pristatymus (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Londone ir kitur) susirenka tiek smalsuolių, kad nelieka sėdimų vietų, o nuoširdūs aplodismentai jaunoms merginoms, Linai (27 m.) ir Eglei (29 m.) sukūrusioms neįprastą įrankį dėkingumui praktikuoti, netyla ilgai.  Šiuo atveju, žodis „Dėkoju“ sukėlė tokį rezonansą, kad per kelias savaites šio leidinio buvo išpirkta daugiau nei pusė, vis dar plūsta pildančiųjų patirtys ir atsiliepimai, kuriasi dėkojančiųjų bendruomenė.

Skaityti daugiau...


AG MASAŽAI – PROFESIONALŪS IR DRAUGIŠKI

Arvydas Gudauskas – stiprus konkurentas daugeliui Masažo meistrų ir pavyzdys kiekvienam iš mūsų. Turėdamas regos negalią, jau ketveri metai, kaip sėkmingai dirba savo atidarytame Masažo kabinete “AG masažai”, laisvalaikiu keliauja, skaito, groja gitara, domisi rytų ir Europos sveikatingumo teorijomis, pats gaminasi alų ir yra kavos gurmanas. Gyvendamas daugiau negu pilnavertį gyvenimą, jis nesigiria ir tik kukliai šypsosi, drąsiai dalina nuolaidas, o www.motersgrozis.lt skaitytojoms atveria savo kabineto duris. Susipažinkime.

Skaityti daugiau...


Interviu su KTU Socialinių mokslų Edukologijos mokslo srities II kurso doktorante, vyr.muzikos pedagoge, dainavimo studijos „Pušynėlis“ vadove Asta Tamušauskaite.

Skaityti interviu su

   
   
© SU university