NAUJAMETINIAI KEKSIUKAI

 

 Artėjant vienai svarbiausių metų švenčių – Naujiesiems metams, ne viena moteris suka galvą, kokiu originaliu patiekalu ar skanėstu nustebinti savo artimuosius. Aktorė, laidų vedėja Indrė Stonkuvienė daug nesuka galvos ir savo šeimyną lepina jų pamėgtais keksiukais su riešutais ir džiovintais vaisiais. Pasak jos, skanūs ir labai greitai bei paprastai pagaminami keksiukai gali tapti puikiu naujametinio stalo akcentu.

Skaityti daugiau...


RIEŠUTAI – TRADICINIS ŽIEMOS ŠVENČIŲ AKCENTAS

Ne tik sniegas, eglutės ar mandarinų kvapas namuose primena Kalėdas – didžiosios žiemos šventės neapsieitų be tradicinio jų akcento – riešutų. Švieži riešutai yra neatsiejamas metų pabaigos simbolis: iš jų gaminami patiekalai, namų dekoracijos, eglutės žaisliukai, o Šv. Kūčių naktį – buriama. Net ir bėgant laikui žmonės nepamiršta tradicijų bei randa daugybę naujų riešutų panaudojimo būdų.

Skaityti daugiau...


KALĖDŲ DOVANŲ IDĖJOS

Tie, kurie bent kartą yra patekę į prieškalėdinį apsipirkimo šurmulį ar stovėję ilgose prekybos centro eilėse, sutiks, jog kalėdinėmis dovanomis geriausia pasirūpinti iš anksto. Paskutiniu metu vis populiaresnės tampa su meile pagamintos rankų darbo dovanos, kurios ne tik nudžiugina artimuosius, bet ir leidžia sutaupyti šventėms taip reikalingų pinigų. Galbūt rankų darbo dovanėlės atima ir daugiau laiko, bet parodo, kad iš tiesų galvojote apie žmogų, o nepirkote pirmo pasitaikiusio daikto.

 

Skaityti daugiau...


PASIGAMINKITE KVEPALUS PAČIOS!

Šiais laikais kvepalai yra įvaizdžio dalis. Jie leidžia Jums išsiskirti iš minios, atkreipti į save dėmesį, suvilioti patinkantį asmenį, o svarbiausia - jaustis puikiai!

Prisiminkite netrukus pražysiančių sodų, žaliuojančių pievų ir miškų aromatus ir susikurkite tobulą kvapą tobulai moteriai – sau.

Pateikiame kvepalų gaminimo receptą. Nebijokite eksperimentuoti!

Skaityti daugiau...


 

VELYKINIS PAVEIKSLĖLIS

Margučiai yra neatsiejami nuo Šv. Velykų šventės. Šiandien siūlome pasigaminti Velykinių margučių paveikslėlių, kuriuos nesunkiai tėvelių padedami padarys ir dvimečiai vaikučiai.

 

Skaityti daugiau...

   
   
© SU university