GROŽIO STUDIJA “No 47”

Balandžio 7d., Gedimino pr.47, duris atvėrė grožio studija pavadinimu “No47”. Net ir tokią darbingą dieną – Pirmadienį, gausiai svečių sulaukusi vadovė Agnė Urbonaitė – Bružienė  tikina, kad pagrindinis kriterijus  kuriant šį verslą, yra draugiškas kolektyvas, gebantis gerai dirbti klientui ir komandoje.

Įžengus į Grožio saloną “No 47”, pasijauti graži iš esmės. Tokį įspūdį kuria Salono šeimininkė, pasitikdama su šypsena ir subtiliu švelnumu, ji kiekvieną moterį ar vyrą kviečia susipažinti su salono teikiamomis paslaugomis,  ir profesionaliu  kolektyvu. Dirbama šioje studijoje su kokybiškomis kosmetikos linijomis, tokiomis, kaip Italų „Elgan“ , Olandų „Next“ ir kitomis garsiomis firmomis.

 Išskirtinį mikroklimatą kuriantis personalas sušildo minimalistinio, šiek tiek  „Provanse“ ir „Vintage“ šviesių spalvų stiliaus senamiesčio sendintas mūro sienas. Toks  vidinio ir išorinio grožio derinys – garantuota geros savijautos injekcija, kurios rezultatai: puiki išvaizda nuo galvos iki pirštų galiukų, pakylėta nuotaika ir polėkis tobulėti.

Veido masažai, drėkinimo, valymo procedūros,  manikiūras, pedikiūras, depiliacija su kvapniuoju šokolado vašku, kirpimo ir kitos paslaugos grožio studijoje „No 47“ skirtos veikliai ir save mylinčiai moteriai.

Tekstas: Dominika Novickienė

Nuotraukos: fotografė Rasa Voitova, http://kvepiantisgyvenimas.wordpress.com/

Neturite teisių komentuoti

   

Odos, plaukų, nagų priežiūros įmonės

   
   
   
© SU university