STILIUS ŽIEMĄ

Žiema – jau čia, o kartu su ja ir naujos stiliaus paieškos. Jaunoms ir stilingoms miesto moterims į pagalbą atskuba kūrybinio dueto „ŠaŠa“ viena iš įkūrėjų ir stilistė Viktorija Šaulytė. Ji žiemą kviečia pasitikti su ryškiomis spalvomis, keliais drabužių sluoksniais, patogia avalyne ir svarbiausia – plačia šypsena. Mergina pristato 4 drabužių derinius ir dalinasi patarimais, kaip šią žiemą stilingai apsisaugoti nuo šalčio.

„Man šalta visada – visai nesvarbu ar tai vasara, ar žiema, todėl gal ir žiemos šalčiai nebaugina. Priešingai – džiaugiuosi Lietuvos oru, nes turime visko po truputį. Tikrai ne visur žmonės gali pasidžiaugti skirtingais sezonais. Be to, gruodį dar ir mano gimtadienis, tai žiemos laukiu su nekantrumu, – sako V. Šaulytė. – Neišskiriami mano žiemos palydovai yra šiltos kojinės ir pirštinės, nes galūnės šąla labiausiai. Nuo šalčio taip pat gelbėja puodelis karštos kavos ir, žinoma, geros emocijos! Jos gražų įvaizdį papildo geriausiai.“

Pasak V. Šaulytės, šią žiemą vis dar išlieka madingi leopardo, dryžių, gėlių ir langelių raštai bei ryškių spalvų drabužiai. Ji rekomenduoja keisti, o kartais net atsisakyti juodų bei pilkų garderobo atributų ir rinktis raudonus, rožinius, žalius ar violetinius atspalvius. Stilistė pabrėžia, kad nereikia bijoti jų miksuoti ir sluoksniuoti  tarpusavyje, nes su priderintais skirtingų spalvų, stilių ir raštų drabužiais atrodysite tik įdomiau.

Be didelės spalvų ir raštų įvairovės, šią žiemą dominuoja dirbtinio kailio kailiniai, odinės striukės su kailiais ir pūkinės striukės. Taip pat dideli megztiniai, languoti ar dryžuoti kostiumėliai ir golfai, kurie gali būti ne tik ryškūs, bet ir šilti akcentai. Juos V. Šaulytė siūlo derinti prie palto su dirbtinio kailio apykakle ir šiltų, patogių batų.

Šilti batai yra vienas iš pagrindinių šaltojo sezono atributų. Pasak V. Šaulytės, šilta ir patogi avalynė yra privaloma. „Stiliaus deriniuose aviu „Crocs“ žieminius batus, kurie ne tik šilti ir labai lengvi, bet ir puikiai papildo stilių. Žieminių batų pagrindinė funkcija yra  apsaugoti kojas nuo šalčio, bet juk taip norisi atrodyti stilingai, derinti batus prie skirtingų įvaizdžių, tiek prie sijonų, tiek prie kelnių. Žieminių batų paieškoms negailiu laiko.“ Stilistės žodžius papildo „Crocs“ prekės ženklo Lietuvoje atstovas Justas Mačionis, jis pritaria, kad žiemai ieškoma funkcionalių batų visomis prasmėmis – tiek gražių, tiek šiltų ir patogių. Pasak jo, moterys nevengia ir ryškių spalvų ar akcentų – populiariausi batai dabar yra išmarginti ryškiomis gėlėmis, taip pat į madą grįžo sniego bato siluetas, padailintas dirbtiniu kailiu.

Išbaigtam įvaizdžiui susikurti V. Šaulytė atkreipia dėmesį ir į aksesuarus, kurie gali pagyvinti bet kurį žiemos derinį. Šią žiemą itin madingas dirbtinis kailis, todėl puikiu aksesuaru gali tapti kailinė rankinė. O norintieji spalvų, gali panaudoti šiltojo sezono akcentus: vasarines skareles, apvalius auskarus ar akinius. Puikiu aksesuaru gali tapti kepurės ar beretės, pončai ir ilgesnės pirštinės.

Visi stilistės patarimai atsispindi keturiuose jos kurtuose ir įkūnytuose žiemos sezono įvaizdžiuose:

 


1 derinys – romantikė su kavos puodeliu. Derinys skirtas merginai, kuri mėgsta jaukius pasisėdėjimus kavinėse. Šilumos suteikia sluoksniuoti marškiniai su golfu bei sijonu, o įvaizdį pagyvina į plaukus įpinta skarelė. Drabužiai: „Esprit“ ir „TALLY WeiJL“, batai: „Crocs“. išskirtinumo ieškotoja.


2 derinys – Patogumu ir šiluma alsuojantis įvaizdis, kurį pagyvina dirbtinio kailio neįprastos spalvos kailiniai ir gėlėti „Crocs“ batai. Drabužiai: „Zara“, „H&M“, „TALLY WeiJL“,  batai: „Crocs“.


3 derinys – ryškaus laisvalaikio mėgėja. Ilgiems pasivaikščiojimams parke, kai norisi suderinti patogumą, šilumą ir stilių. Drabužiai: „TALLY WeiJL“, batai: „Crocs“.


 4 derinys – skubanti į vakarėlį. Kai gyvenimo tempas neleidžia atsikvėpti ir po darbo laukia vakarėlis, patogių batų ir aukštakulnių derinys tampa nepamainomu duetu. Drabužiai: „BAGGI“ ir „Zara“, batai: „Crocs“.

 

Tekstas – AD VERUM communication agency

 Nuotraukos– Agnė Būdvytytė. 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university