MAKIAŽAS IR ŠUKUOSENA VAKARĖLIUI

Ko gero, kiekviena moteris patvirtins, kad pasiruošti vakarėliui per mažiau nei valandą – misija neįmanoma net įgudusiai profesionalei. Tačiau naujai duris pravėrusio grožio salono „Figaro“, įsikūrusio miesto stiliaus centre „Europa“, visažistai bei stilistai įrodė, kad padaryti įspūdingą šukuoseną ir vakarinį makiažą galima vos per 45 min. – jie kardinaliai pakeitė operos dainininkės Nomedos Kazlaus, aktorės Indrės Stonkuvienės, olimpinės čempionės Lauros Asadauskaitės penkiakovininko Andrejaus Zadneprovskio bei smuikininko Zbignevo Levickio įvaizdį. Salono atidarymo renginyje dalyvavę žymūs svečiai liko maloniai nustebinti ir pripažino, kad šiuolaikiniam veikliam žmogui tokios greito tempo grožio procedūros – tikras išsigelbėjimas.

„Jau ilgus metus pasirodau scenoje, tad tikrai žinau, kas yra kokybiškai padarytas makiažas bei šukuosena. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad padaryti makiažą per 30 minučių gali tik meistras, – sako eksperimentui pasiryžusi Nomeda Kazlaus. – Buvo labai smalsu, ar per tokį trumpą laiką net profesionalams pavyks įgyvendinti užduotį. Galiu tvirtai pasakyti – rezultatu likau patenkinta“.

Žinomi žmonės vakarėliui buvo papuošti ne tik profesionaliu makiažu ir šukuosenomis, bet ir stilingais parduotuvių „Karen Millen“ bei „Suitsupply“ drabužiais. Pokyčius stebėjo bei vertino Jurgis ir Renata Polujanskai, Reda ir Egmontas Bžeskai, Dainė ir Donatas Baumilos, Vytautas ir Kristina Martinaičiai bei daugelis kitų kviestinių svečių, kurie negailėjo pagyrų taip greitai sukurtam vakariniam įvaizdžiui.

Miesto stiliaus centro „Europa“ III-jame aukšte įsikūręs „Figaro“ – didžiausias grožio salonas Lietuvoje. Salono klientų sąraše garsios pramogų pasaulio žvaigždės: dainininkė Elena Puidokaitė (Atlanta), televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, aktorius Adomas Večerskis ir daugelis kitų.

Miesto stiliaus centras „Europa“, valdomas vienos didžiausių nekilnojamojo turto investicijų valdytojų Šiaurės ir Baltijos šalių regione „BPT AssetManagement A/S“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių. Taip pat – 8 kavinės ir restoranai.

 

RsV agentūra „Ad verum“

www.adverum.lt

 

 

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university