MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIŲ MADOS

Vasara galime džiaugtis ne tik žvelgdami į kalendorių, bet ir vis dažniau mėgaujantis šiltais orais ir saulės voniomis. O ką tai reiškia? Tai reiškia, kad tuojau trauksime į šalies paplūdimius. Vieni keliaus prie ežerų, kiti – į pajūrį. Tačiau, damos, ar jau pasiruošėte maudymosi kostiumėlius? Ar žinote, kokie raštai, spalvos ir modeliai madingi šį vasaros sezoną?

E-parduotuvė www.stylisimo.lt – pasipildė nauja kolekcija “Maudymosi kostiumeliai 2013”. Nauja, žavinga, modernu. Smagu atrodyti gražiai ir be makijažo, o tik su nauju maudymosi kostiumėliu.

 

Šių metų maudymosi kostiumėlius būtų galima apibūdinti trimis žodžiais – ryšku, asimetriška, tačiau subtilu. Tokios mados tendencijos vyrauja ne tik garsių dizainerių kolekcijose, tačiau ir prekybos centruose, žurnaluose, pajūryje. Žengdami koja kojon su mada, Stylisimo.lt pristato naujausią maudymosi kostiumėlių kolekciją. Joje atsispindi pagrindiniai 2013 m. vasaros sezono paplūdimio mados bruožai. Nauji maudymosi kostiumėliai ryškių spalvų, kuriuose žaidžia žaismingi geometriniai raštai ir formos. Nemažai modelių dekoruoti žirneliais, kurie kostiumėliams suteikia žaismingumo.  Taip pat šį sezoną itin madingi dviejų spalvų maudymukai: apatinė dalis vienspalvė arba su keliais derančiais ryškesnių spalvų akcentais, o viršutinė – ryškių, madingų spalvų.

Koks maudymosi kostiumėlio modelis populiariausias? Vienas populiariausių šį sezoną – monokini tipo (viršutinė ir apatinė dalys sujungtos siauromis audinio detalėmis arba grandinėle), tačiau taip pat populiarūs išlieka ir kiti modeliai. Iškirpčių formoms taip pat nėra apribojimų – madingos nuo kampuotų ar apvalių iki smailių V formos. Norinčioms patogumo mėgaujantis saulės voniomis siūlome maudymukus su balconette tipo liemenėlėmis, kurių petnešėlės nuimamos ir galite nebijoti įdegti juostelių ant pečių ar dekoltė srityje.

 

Stylisimo.lt rūpinasi Jūsų įvaizdžiu “nuo iki”, todėl siūlo Jums nepamiršti ir paplūdimio aksesuarų: nuo šiol šioje e-parduotuvėje galėsite įsigyti ir stilingų paplūdimio skraisčių, kurias galite rišti ant kaklo arba ant klubų. Puiki dovana draugei, ar įdomi dovana mamai, o gal tai galėtų būti šauni dovana žmonai. Kviečiame užsukti www.stylisimo.lt  ir gražiai atrodyti vasarą.

 

www.stylisimo.lt

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university