VEIDO ŽEMĖLAPIS

Besirūpinančias savo grožiu ir sveikata supažindinsime su veido zonų „žemėlapiu“, t.y. kai tam tikros odos problemos (sausumas, spuogeliai, pakitusi spalva) veido zonose perspėja apie galimus konkrečių vidaus organų sutrikimus.

1 ir 3 zonos: šlapimo pūslės ir virškinimo sistema. Vertėtų pagerinti savo mitybą ir gerti daugiau vandens.
2 zona: kepenys. Vertėtų atsisakyti alkoholio, „sunkaus“ maisto ir pieno. Ši sritis taip pat gali rodyti maisto alergiją.
4 ir 10 zonos: inkstai. Vertėtų susirūpinti, ar nevartojate per mažai skysčių. Patartina atsisakyti gazuotų gėrimų, kavos, alkoholio.
5 ir 9 zonos: kvėpavimo sistema. Spuogeliai šiose zonose atsiranda toms, kurios rūko, arba yra alergiškos.
6 ir 8 zonos: inkstai. Tamsūs ratilai paprastai yra dehidratacijos rezultatas. Gerkite daug skysčių.
7 zona: širdis. Tikrinkitės savo kraujo spaudimą ir įsitikinkite, kad nenaudojate makiažo priemonių, kurios dirgintų jūsų odą.
11 ir 13 zonos: skrandis. Nepersivalgykite, pasistenkite valgyti neaštrų, neriebų ir geriausiai virtą maistą. Keletą savaičių venkite citrusinių vaisių, aštrių daržovių, pomidorų, šviežiai spaustų sulčių, apribokite kavos kiekį, nerūkykite ir venkite alkoholio.
12 zona: suvokimo indas. Tai - jūsų vidinės ramybės atspindys. Pasistenkite daugiau medituoti, pabūti su savimi, pasivaikščioti gryname ore, pamąstyti apie gyvenimo gėrį. Moterims būtina gerti daugiau skysčių, nes ši zona susijusi su moteriškąja prigimtimi.
14 zona: iškalba. Pasitreniruokite aiškiai išraiškingai kalbėti, lavinkite balsą. Tam tikri odos pakitimai šioje zonoje rodo gerklės uždegimą, kvėpavimo sutrikimus. Filosofiškai kalbant, ši zona padeda sakyti tiesą. Tai - jūsų dieviškoji prigimtis, sujungianti jus su vidiniu dvasingumu.

Tekstas: Ieva Ručinskienė

 

Neturite teisių komentuoti

   

Sveika. Įmonės

   
   
   
© SU university