STANGRUS PILVUKAS

Kiekviena moteris nori turėti dailų ir tvirtą pilvuką. Deja, riebaliukai šioje srityje renkasi labai greitai, o atsikratyti jų ne taip paprasta. Nors jokie sporto pratimai stebuklų per vieną savaitę nepadaro, todėl reikia kantrybės ir užsispyrimo. Ir vis dėl to, jei esi tikrai pasiryžusi – pradėk jau šiandien. Vieną kartą per dieną daryk šiuos pratimus ir prieš šventes jausies labiau pasitikinti savimi. Nepamiršk pratimų daryti po švenčių ir vasarą pasitiksi plokštesniu pilvuku.

Norime įspėti, kad turinčios stuburo problemų, prieš atliekant pratimus pilvukui turėtų pasikonsultuoti su kineziterapeutu.

Kineziterapeutė Olga Jakimauskienė rekomenduoja mankštintis su kamuoliu, nes tai saugu net ir stuburo problemas turintiems žmonėms, tačiau neturinčioms kamuolio ji siūlo išbandyti kelis nesudėtingus, tačiau labai veiksmingus pratimus.

Visus pratimus reikia atlikti taisyklingai, lėtai ir nesulaikant kvėpavimo.

1 pratimas

 

Atsigulti ant nugaros, kojas sulenkti per kelius, o rankas sunerti už galvos taip, kad pratimo metu neįsitemptų kaklo raumenys, bet dirbtų tik pilvukas. Su iškvėpimu kelti viršutinę kūno dalį aukštyn, užlaikyti apie 3 sekundes ir lėtai grįžti atgal.

 

2 pratimas

Atlikti analogišką pratimą, tik abi sulenktas kojas pasukti į šoną. Taip labiau dirba šoniniai pilvo raumenukai.

 

3 pratimas

 

Skirtas pilvo apatiniams raumenukams stiprinti.

Atsigulti ant nugaros, plaštakas padėti po dubeniu ir lenkti bei kelti prie savęs abi kojas. Svarbu neišriesti nugaros.

 

Tekstas ir nuotraukos: Ieva Ručinskienė

 

Neturite teisių komentuoti

   

Kuno formos. Įmonės

   
   
   
© SU university