VEIDO MASAŽAI IR MANKŠTA – PRABANGA AR BŪTINYBĖ?

Jei kūną dažnai palepiname sportuodami, užbėgame į masažo saloną, tai veido odą esame linkę pamiršti. Norint, kad ji būtų stangri ir išliktų jaunatviška, vien kosmetikos nepakanka. Į pagalbą mums skuba veido masažai ir mankštos.

  • Kokio efekto galima tikėtis iš veido masažų? Po šios labai efektyvios procedūros oda tampa gražesnė, lygesnė, skaistesnė, atjaunėja.
  • Kokie pokyčiai vyksta veido masažo metu? Masažuojant veido odą sužadinami receptoriai, todėl gerėja kraujotaka, limfos apykaita.
  • Kaip dažnai reikėtų atlikti veido odos masažą? Vieno atsakymo  šį klausimą nėra, nes skiriasi odos būklė, lūkesčiai. Tačiau bent keliskart per metus profesionalaus veido masažo reikėtų kiekvienai ir kiekvienam. Veido masažai vyrams taip pat padeda susidoroti su odos problemomis.
  • Kokias problemas sprendžia veido masažai? Reguliarūs veido masažai padeda atsikratyti smulkių raukšlelių, pagerinti, suvienodinti odos spalvą, padidinti tonusą. Dažnai vertinamas tik lokalus veido masažų poveikis, tačiau jie, kaip ir viso kūno masažai, teikia daugialypę naudą. Atvykus į saloną masažuojamas ne tik veidas, bet ir kaklas, dekoltė sritis, kartais – pečiai ir net rankos.

Kokį veido masažą rinktis?

Veido masažo rūšių yra bent keliolika, tad išsirinkti – tikrai nelengva. Pats populiariausias – klasikinis veido masažas. Jis tinka visų odos tipų savininkėms, o, priklausomai nuo odos būklės, masažo specialistės parinks tinkamas kosmetikos priemones, sustiprinančias masažo efektą. Rekomenduojama rinktis visą veido priežiūros kompleksą su klasikiniu masažu.

Sukritusiai, pavargusiai odai labai tiks giliųjų veido audinių, vakuuminis veido masažas arba jauninamasis veido masažas. Jis specialiai skirtas prižiūrėti brandžiai odai. Masažo metu mažinami tipiniai senėjimo požymiai – raukšlės, ovalo pakitimai, užkritę paakiai ir antakiai, spalvos netolygumai, paburkimas ir kt.

Panašiu poveikiu pasižymi ir kobido masažas. Ši masažų praktika gimė tolimojoje Japonijoje. Gana intensyvus masažas ne tik stangrina odą, didina raumenų tonusą, mažina raukšleles, bet kartu padeda iš odos pašalinti toksinus ir nešvarumus. Kobido masažas pasižymi ypatinga technika: pagrindiniai judesiai – stuksenamieji, veikiantys tarsi silpna vibracija, suaktyvinantys kraujotaką ir skatinantys odos regeneracijos procesus.

Jei galite didžiuotis kone tobula veido oda, tačiau jaučiatės pavargusi, patiriate stresą, kamuoja miego sutrikimai, išbandykite atpalaiduojamąjį veido masažą: nustebsite, kad jis ne mažiau efektyvus už viso kūno masažą. Procedūros metu pirmiausia atliekamas veido valymas, po to oda tonizuojama ir galiausiai atliekamas masažas, naudojant natūralių komponentų sudėtyje turintį kremą. Atpalaiduojamieji masažai grąžina sveiką odos švytėjimą ir skaistumą. Atpalaiduojamojo veido masažo atmaina – harmonizuojantis veido masažas. Jo poveikis – daug platesnis: šis masažas efektyvus kenčiantiems nuo galvos skausmo, nemigos, be to, po masažo veido oda tampa gaivesnė ir skaistesnė.

Veido mankšta: reikalinga ar ne?

Veido masažų poveikį sustiprina ir/ar papildo veido mankšta. Kaip jau minėjome, daugelis merginų ir moterų mano, kad, norint turėti gražią odą, pakaks kokybiškos kosmetikos. Tačiau ne tik kūno, bet ir veido raumenis reikia mankštinti, o jų veido srityje yra net 57! Kosmetika veikia tik viršutinius veido odos sluoksnius, o veido masažas ir veido mankšta leidžia įsiskverbti į giliuosius, kuriuose ir vyksta esminiai pokyčiai.

Veido mankšta padeda išlyginti raukšleles, sumažinti dvigubą smakrą (pagurklį), pakelti skruostus ir lūpų kampučius, paryškinti veido kontūrą bei pagyvinti veido spalvą. Internete gausu patarimų ir filmukų bei patarimų, kaip taisyklingai atlikti veido mankštą, o, veido mankštos eksperčių teigimu, pirmieji rezultatai matomi jau po 2 sav.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad gerų rezultatų galima pasiekti visas procedūras atliekant reguliariai. Veido masažą rekomenduojama atlikti kartą per 1–2 mėn., o jo efektą išlaikyti padės tinkama kosmetika, veido procedūros ir, žinoma, taisyklingai atliekama veido mankšta.

 

Tekstas ir nuotraukos: www.pasiutuslape.lt

 

Neturite teisių komentuoti

   

Kuno formos. Įmonės

   
   
   
© SU university