KAIP RENGTIS PAGAL SAVO FIGŪRĄ

Ar jūsų figūra „obuoliukas“ kaip Catherine Zeta-Jones? O gal jūs kaip Nicole Kidman esate „stačiakampis“ arba „apverstas trikampis“ kaip Angelina Jolie? Sužinokite, kokie drabužiai tinka jūsų figūrai NEMOKAMO Westfield‘o Kūno formų skaičiuotuvo pagalba.

Body Shape Calculator yra viena iš nemokamų mados paslaugų.Skaičiuotuvu naudotis labai paprasta ir sužinojusios savo figūros tipą gausite rekomendacijas, kaip rinktis drabužius, kurie tinka būtent jums. Taip pat puslapio dešinėje rasite sąrašą, kas jums patartina ir kas nepatartina dėvėti, bei patarimus ir gudrybes (angliškai „Do“, „Don‘t“ ir „Tips&Tricks“).

 

5 MOTERŲ FIGŪRŲ TIPAI

 

(foto „001 Catherine Zeta-Jones“) OBUOLIUKAS

Obuolys yra apvalus ir saldus. Didžiausias apvalumas yra apatinėje jūsų kūno dalyje.  Jūsų užpakaliukas dominuoja, o išraiškinga krūtinė veikia kaip atsvara. Visi šie išlinkimai daro jūsų figūrą proporcingą. „Obuoliuko“ figūras turi tokios įžymybės kaip Catherine Zeta-Jones, Jessica Simpson ir Kelly Clarkson.

(foto „002 Nicole Kidman“) STAČIAKAMPIS

Stačiakampis yra tiesus nuo viršaus iki apačios, o tokias figūras turinčios moterys gali dėvėti daugelio stilių drabužius. Jeigu trokštate parodyti daugiau figūros linkių, paprasčiausiai sukurkite iliuziją tinkamų drabužių pagalba. „Stačiakampio“ figūras turi tokios įžymybės kaip Anne Hathaway, Nicole Kidman ir Cameron Diaz.

(foto „003 Jennifer Lopez“) KRIAUŠYTĖ

„Kriaušytė“ yra graži savo sultingai išreikštu užpakaliuku. Visko daugiau ant klubų, užpakaliuko ar šlaunų ir smulkutė viršutinė dalis. Jūsų kūnas yra moteriškumo įsikūnijimas. Padirbėkite su linkiais pridėdamos daugiau formos ir struktūros aplink liemenį. „Kriaušytės“ figūras turi tokios įžymybės kaip Rhianna, Gwyneth Paltrow ir Jennifer Lopez.

(foto „004 Angelina Jolie“) APVERSTAS TRIKAPMIS

Tai didelės krūtinės, sultingo pilvuko ir išraiškingos nugaros savininkė. Jūs esate „apverstas trikampis“. Atkreipkite dėmesį į savo spalvingą viršų su seksualių durklų pora ir išlaikykite figūros pusiausvyrą. „Apversto trikampio“ figūras turi aktorė Angelina Jolie.

(foto „005 Tyra Banks“) SMĖLIO LAIKRODIS

„Smėlio laikrodžio“ figūros moterys dažnai turi pilną krūtinę ir užpakaliuką, kurie kontrastuoja su pakankamai siauru liemeniu. Jūs esate palaimintos seksualiomis formomis, todėl privalote proporcingai piešti savo figūros siluetą. Neskandinkite figūros maišuose, o parodykite kuo daugiau žudančių išlinkimų. „Smėlio laikrodžio“ figūromis didžiuojasi tokios įžymybės kaip Lara Stone, Christina Hendricks ir topmodelis Tyra Banks.

 

Vertė: Ieva Ručinskienė  iš http://www.australianwomenonline.com
Nuotraukos: Flickr
 
 

 

 

 

Neturite teisių komentuoti

   

Kuno formos. Įmonės

   
   
   
© SU university