ARVYDO GUDAUSKO MASAŽŲ KABINETAS

 

Aukščiausia kokybė už patraukliausią kainą!

Visi maloniai kviečiami apsilankyti- jaukus kabinetas  yra įsikūręs ramioje vietoje su didele stovėjimo aikštele automobiliui. Dėl daugiametės masažo meistro patrties teikiama aukšta paslaugų kokybė. Procedūrų metu siekiama maksimalios naudos Jūsų kūnui, protui ir sielai, todėl Himalajų druskos lempų pagalba subalansuojamas oras, sklinda raminanti muzika, jaučiami eterinių aliejų aromatai, o į kliento delnus dedami šilti gintarai.

Kodėl būtent AG masažai?

Masažo meistro, Arvydo Gudausko medicininis išsilavinimas, praktika su sunkiais ligoniais, keli metai darbo SPA centre, trys metai privačiame kabinete leido sukaupti patirties ir specialių žinių tam, kad būtų suteikiama itin kvalifikuota ir visavertė pagalba. O didžiulis klientų ratas tai tik patvirtina.

Arvydas Gudauskas - išskirtinį dėmesį kiekvienam skiriantis masažistas, kuris ne tik šios srities ekspertas, bet ir šio kabineto vadovas, konsultuojantis, kaip sveikai maitintis, sveikai gyventi ir, kur kreiptis, jei turite rimtesnių problemų.

Gausiai lankomame ir didžiuliui būriui gerbėjų pamėgtame Facebook puslapyje, yra nuolat komunikuojama su lankytojais, pranešamos naujienos, ypatingi masažų pasiūlymai.

Už tokį palaikymą dėkodamas Arvydas Gudauskas, kviečia apsilankyti ir išbandyti jo paslaugas visus be išimties už patrauklią kainą.

Masažų įvairovė!

Arvydo Gudausko medicininis gydomojo masažo išsilavinimas ir baigti specialūs kursai leidžia atlikti įvairius šiomis dienomis aktualius masažus. Galite rinktis: lipolitinį masažą, anticeliulitinį masažą, limfodrenažinį masažą, Tajų pėdų masažą, meridianinį taškinį masažą gintarais ir kitus.

 

Sausio 13-osios g. 31

Vilnius

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+37060885453

Facebook : AG masažo – kabinetas

Skype:agmasazas

 

 

 

Neturite teisių komentuoti

   
   
   
© SU university